2018'de Bakü'deyiz

2018'de Bakü'deyiz

20-23 Eylül 2017 yilinda Biskek’te birincisi düzenlenen Avrasya Tarim ve Doga Bilimleri Kongresinin ikincisini Eylül 2018’de Azerbaycan’in baskenti Bakü’de düzenlenecektir.

 

Avrasya Tarim ve Doga Bilimleri Kongresi, tarimsal üretimdeki çesitli konularin irdelenecegi, tarim sektörü ve teknolojilerinin tüm boyutlariyla ele alinacagi, en yeni gelisme ve uygulamalarin görüsülecegi bir organizasyon olma niteligi tasimaktadir.

Insanligin dünyada var olusundan beri tarimsal faaliyetler insanlik için hep önemli olmustur. Geçmisten günümüze topragin zengin ve verimli olmasi için daima bir çaba içinde olunmustur. Ancak insanoglunun artan nüfusu topragin kullaniminda ve elde edilen verimde problemlerin ortaya çikmasina sebep olmustur.

Avrasya Tarim ve Doga Bilimleri kongresi kapsaminda var olan kaynaklardan en faydali biçimde faydalanmak, daha nitelikli ve daha fazla tarimsal deger elde etmek için konusunda uzman bilim insanlarinin fikirlerini, görüslerini tartisacagi ve en nitelikli çözüm yollarinin aranacagi Avrasya Tarim ve Doga Bilimleri Kongresi Eylül 2018’de Azerbaycan’in baskenti Bakü’de gerçeklesecektir.